Elektroniczny obieg dokumentów

Witaj w cyfrowym świecie!

Czy Twoja firma wciąż zmaga się z nadmiarem papierowej pracy? Szukasz sposobu na uproszczenie i przyspieszenie procesów dokumentacyjnych? Odkryj nasze rozwiązania do elektronicznego obiegu dokumentów, które sprawią, że obieg Twoich dokumentów będzie szybszy i łatwiejszy!

Skanuj lub rób zdjęcia telefonem np. faktury, umowy, zamówienia.   Odbieraj faktury mailowo lub w KSeF.

Gdy dokument jest już w formie elektronicznej, łatwiej:

 • Ustalisz odpowiedniego odbiorcę
 • Prześlesz do akceptacji i i otrzymasz szybką odpowiedź.
 • Przyjmiesz towary do magazynu bez przepisywania.
 • Przekażesz je do księgowości, która zadekretuje je na odpowiednie konta.

Dlaczego warto wybrać Elektroniczny Obieg Dokumentów?

Oszczędź czas i działaj szybciej!

Przetwarzaj faktury elektronicznie i inne dokumenty. Oszczędź czas!. Nasze rozwiązania przyspieszają proces przekazywania dokumentów w Twojej firmie.

Zapanuj nad dokumentami!

W każdej chwili wiesz co dzieje się z dokumentem i kto aktualnie nad nim pracuje. Dzięki EOD zyskasz pełną kontrolę nad obiegiem dokumentów od przyjęcia aż po dekretację i finalne zatwierdzenie.

Zmniejsz koszty!

Pozbądź się kosztów związanych z drukowaniem, wysyłką i przechowywaniem dokumentów w segregatorach. Bądź EKO! Nasze rozwiązania pozwalają na efektywne zarządzanie dokumentacją elektroniczną.

Bądź gotowy na KSeF!

Elektroniczny obieg dokumentów jest pierwszym krokiem do transformacji cyfrowej Twojej firmy. Dzięki naszym rozwiązaniom, przygotujesz swoją firmę do wyzwań przyszłości w tym Krajowy System eFaktur – KseF.

Bądź bezpieczny!

Wysokie standardy bezpieczeństwa stosowane w chmurze chronią Twoje dane przed zagrożeniami, takimi jak ataki hakerskie czy utrata danych.

Zapisz się do Newslettera

Poinformujemy Cię o nowościach, o tym kiedy organizujemy webinar i o narzędziach, których możesz użyć, żeby usprawnić pracę z dokumentami.

  Nasze Aplikacje

  Symfonia Obieg Dokumentów (SOD)

  Rozwiązanie dedykowane dla firm, które poszukują nowoczesnego systemu do zarządzania dokumentacją. SOD to szeroki wachlarz aplikacji w tym: faktury, umowy, delegacje, korespondencja.

  SaldeoSMART Obieg Dokumentów

  SaldeoSMART pakiet Ekspert to gwarancja szybkiego i bezpiecznego obiegu dokumentów kosztowych, co pozwoli Ci zoptymalizować procesy dokumentacyjne i uzyskać większą kontrolę.

  Umów Prezentację OnLine

  Bezpłatną

   Preferowana data prezentacji

   Preferowana godzina prezentacji

   Weź udział w Webinarium

   Poznaj Symfonia Obieg Dokumentów!

   Data: 16 kwietnia 2024r. godz. 10.00-111
    Zaufali nam

    Chcesz porozmawiać o ofercie?
    Zadzwonimy do Ciebie