Skorzystaj z naszego oprogramowania i przenieś swój biznes na wyższy poziom

Symfonia Obieg Dokumentów (SOD)

Symfonia Obieg Dokumentów to platforma chmurowa obsługiwana z poziomu przeglądarki, zapewniająca integrację z Symfonia Finanse i Księgowość. System usprawnia pracę z dokumentami (faktury, umowy itp.), dzięki czemu wiele procesów może być przyspieszone.  Wspiera także  zarządzanie fakturami ustrukturyzowanymi.

Dzięki SOD:
Dzięki oprogramowaniu OCR można automatycznie przekonwertować skany dokumentów na pliki tekstowe z możliwością ich edycji. Usprawnia to proces rejestracji faktur i ich obieg w firmie. System jest kompatybilny z innymi produktami Symfonia. Opisane dokumenty można przesłać do systemu księgowego.
Moduł Umowy umożliwia tworzenie projektów umów i weryfikację jego poprawności. Moduł zapewnia nadawanie uprawnień do poszczególnych rodzajów umów dla określonych osób lub sektorów firmy. Istnieje możliwość powiązania wpływających dokumentów i automatycznego rozliczania umów pod kątem kosztów ewidencjonowanych na podstawie faktur.
SOD zapewnia możliwość rejestrowania, podglądu i rozliczania delegacji. Do systemu można wprowadzić informacje na temat floty pojazdów i ewidencjonować ich przebieg, eksploatację i ewentualne szkody. Delegacje można powiązać z umowami, by dokładniej weryfikować powstałe koszty.
System umożliwia grupowanie skanów korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Dokumenty można segregować i przypisywać do poszczególnych grup i/lub osób w firmie.
Wbudowany komunikator umożliwia przeprowadzanie konsultacji między poszczególnymi pracownikami, co usprawnia pracę całego zespołu. Dodatkowa sekcja komentarzy w każdym module zapewnia możliwość dodawania na bieżąco swoich uwag.
Moduł Sprawy pozwala na powiązanie dokumentów, kontrolę terminów oraz ich kategoryzację. Wirtualne segregatory i koszulki pozwalają na grupowanie dokumentów wraz z ich całą historią, co pozwala w razie konieczności odtworzyć przebieg całego procesu.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń teraz!

Chcesz porozmawiać o ofercie?
Zadzwonimy do Ciebie