Skorzystaj z naszego oprogramowania i przenieś swój biznes na wyższy poziom

Symfonia Obieg Dokumentów (SOD)

Symfonia Obieg Dokumentów to platforma chmurowa obsługiwana z poziomu przeglądarki, zapewniająca integrację z Symfonia Finanse i Księgowość. System usprawnia pracę z dokumentami (faktury, umowy itp.), dzięki czemu wiele procesów może być przyspieszone.  Wspiera także  zarządzanie fakturami ustrukturyzowanymi.

Dzięki SOD:
Dzięki oprogramowaniu OCR można automatycznie przekonwertować skany dokumentów na pliki tekstowe z możliwością ich edycji. Usprawnia to proces rejestracji faktur i ich obieg w firmie. System jest kompatybilny z innymi produktami Symfonia. Opisane dokumenty można przesłać do systemu księgowego.
Moduł Umowy umożliwia tworzenie projektów umów i weryfikację jego poprawności. Moduł zapewnia nadawanie uprawnień do poszczególnych rodzajów umów dla określonych osób lub sektorów firmy. Istnieje możliwość powiązania wpływających dokumentów i automatycznego rozliczania umów pod kątem kosztów ewidencjonowanych na podstawie faktur.
SOD zapewnia możliwość rejestrowania, podglądu i rozliczania delegacji. Do systemu można wprowadzić informacje na temat floty pojazdów i ewidencjonować ich przebieg, eksploatację i ewentualne szkody. Delegacje można powiązać z umowami, by dokładniej weryfikować powstałe koszty.
System umożliwia grupowanie skanów korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Dokumenty można segregować i przypisywać do poszczególnych grup i/lub osób w firmie.
Wbudowany komunikator umożliwia przeprowadzanie konsultacji między poszczególnymi pracownikami, co usprawnia pracę całego zespołu. Dodatkowa sekcja komentarzy w każdym module zapewnia możliwość dodawania na bieżąco swoich uwag.
Moduł Sprawy pozwala na powiązanie dokumentów, kontrolę terminów oraz ich kategoryzację. Wirtualne segregatory i koszulki pozwalają na grupowanie dokumentów wraz z ich całą historią, co pozwala w razie konieczności odtworzyć przebieg całego procesu.

Pakiety Symfonia Obieg Dokumentów

Pakiet Mini

Pakiet Basic

Pakiet Full

OCR czyli optyczne rozpoznawanie znaków.  Mechanizm ten  odczytuje tekst z zeskanowanych faktur, ze zdjęć lub z elektronicznych dokumentów PDF i przekształca je na formę cyfrową. Technologia OCR pozwala na  skrócenie czasu z pracy z dokumentami.

Pakiet Mini

Pakiet Basic

Pakiet Full

Możliwość stworzenia dowolnej liczby procesów.. Każdy typ dokumentu może mieć swoją własną ścieżkę akceptacji; zaczynając od rejestracji dokumentu poprzez opis merytoryczny aż do weryfikacji księgowej.

Pakiet Mini

Pakiet Basic

Pakiet Full

Obsługa delegacji krajowych i zagranicznych. Możliwość dodania faktur kosztowych  do delegacji oraz wyliczenia diety na podstawie czasu trwania delegacji.

Pakiet Mini

Pakiet Basic

Pakiet Full

Ewidencja Umów z możliwością ich podziału na dzienniki .  Nadawanie uprawnień pracownikom, którzy mogą mieć wgląd do Umówi i ich rodzajów. Możliwość tworzenia treści Umów i ich akceptacji. Kontrola terminów ważności Umów .  Dodawanie faktur rozliczających wartość Umowy.

Pakiet Mini

Pakiet Basic

Pakiet Full

Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Uzupełnianie danych nabywcy i odbiorcy z bazy kontaktów. Łatwe wyszukiwanie korespondencji za pomocą filtrów. Możliwość wydruku  książki nadawczej i kopert.

Pakiet Mini

Pakiet Basic

Pakiet Full

Rzeczowy wykaz akt oraz możliwość tworzenia tzw. teczek  dotyczących danego zagadnienia i zarządzania sprawami.

Pakiet Mini

Pakiet Basic

Pakiet Full

Wspólny kalendarz dla współpracowników, możliwość dodawania zadań dla siebie i innych, pomoc w zadbaniu o relacje z klientem i sprawą

Pakiet Basic

Pakiet Uniwersalny

Pakiet Full

Obsługa wewnętrznych wniosków zakupowych na produkty, usługi zgłaszane przez pracowników, ścieżka akceptacji wniosku zakupowego, rozliczanie  zamówienia z dokumentem faktury zakupu

Pakiet Mini

Pakiet Basic

Pakiet Full

Możliwość rozszerzenia pakietu o:

Pakiet Mini

Pakiet Basic

Pakiet Full

Dodatek umożliwiający generowanie przelewów elektronicznych. Obsługa wielu kont bankowych w PLN i w walucie

Pakiet Ekonomiczny

Pakiet Uniwersalny

Pakiet Profesjonalny

Dodatek umożliwiający planowanie linii budżetowych MPK lub dla pracowników. Wspiera  ewidencję jego wykorzystania.

Pakiet Ekonomiczny

Pakiet Uniwersalny

Pakiet Profesjonalny

Moduł Zakupy kompleksowo wspiera proces zakupowy w firmie. Obejmuje tworzenie dokumentów zapotrzebowania, generowanie zamówień i akceptację. Umożliwia komasowanie pozycji do zamówień, rozliczanie faktur oraz gromadzenie danych o produktach i dostawcach. Idealna do realizacji potrzeb wewnętrznych w firmach produkcyjnych i projektowych.

Pakiet Ekonomiczny

Pakiet Uniwersalny

Pakiet Profesjonalny

Projekty umożliwiają efektywne zarządzanie zadaniami dzięki tablicy Kanban i kamieniom milowym. Śledź koszty projektu, edytuj dokumentację z serwera na lokalnym edytorze Word i korzystaj z wersjonowania dokumentów. Wbudowane narzędzia budżetowe i funkcje obiegu faktur ułatwiają kontrolę nad projektem.

Pakiet Ekonomiczny

Pakiet Uniwersalny

Pakiet Profesjonalny

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń teraz!

Chcesz porozmawiać o ofercie?
Zadzwonimy do Ciebie