Aktualności

Weź udział w bezpłatnym webinarze „Cyfrowa produktywność: sekrety efektywnego zarządzania informacją” 28 maja 2024r. o godz. 10:00. Dowiedz się, jak skutecznie zmodernizować obieg dokumentów w swojej firmie i zwiększyć jej efektywność!

Dołączcie do webinarium poświęconego nowej funkcjonalności w programie Symfonia R2Płatnik! Omówimy koncepcję wprowadzenia pakietu dokumentów dla nowozatrudnionych. Eksperci Symfonii przedstawią, jak łatwo będzie można przygotować dokumenty za pomocą programu, Warsztat odbędzie się 16 maja o godzinie 10:00. Zarejestrujcie się już dziś, miejsca ograniczone!

Dołącz do naszego bezpłatnego webinarium już 16 kwietnia 2024r., o godz. 10.00. Nasi eksperci pokażą i opowiedzą jak działa Symfonia Obieg Dokumentów. Poznaj nowe funkcje i korzyści, które ułatwią adaptację Twojej firmy do nadchodzących zmian.

Witaj w świecie efektywności biznesowej! Odkryj nasze dodatki do Symfonii Obieg Dokumentów, które pomogą Ci zoptymalizować procesy i osiągnąć lepsze wyniki. Płatności, Budżety, Projektowanie, Zakupy - wszystko, czego potrzebujesz, już od 10 zł za użytkownika. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Walentynki to czas, gdy serca biją mocniej, a my, jako Partner Symfonia, pragniemy uczynić ten okres jeszcze bardziej magicznym dla naszych klientów. Przy zakupie programów Symfonia/Symfonia ERP wraz z naszymi usługami, oferujemy godzinę wsparcia zupełnie za darmo! Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty od 5 do 28 lutego 2024 roku i zakochaj w Symfonii!

Przedłużone wsparcie dla Symfonii Mała Księgowość i innych produktów z linii Symfonia Start do końca 2024 roku! Minister Finansów ogłosił przesunięcie obligatoryjnego KSeF, co otwiera nowe możliwości dla klientów. Klienci Symfonii eBiuro mogą cieszyć się pełnym wsparciem technicznym i krytycznymi aktualizacjami prawymi aż do końca 2024 roku, włącznie z rozliczeniem roku 2024 w module MKP. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli aktywnego abonamentu, istnieje możliwość wykupienia dostępu na 720 dni.

Gotowi na rewolucję w zarządzaniu finansami? Decydując się na subskrypcję na Symfonia KSeF do 31 marca 2024 roku, otrzymasz przedłużony okres korzystania aż do 30 czerwca 2026 roku. To nie tylko oszczędność, to inwestycja w efektywność i przyszłość Twojej firmy. Optymalizuj swoje procesy biznesowe z Symfonia KSeF i ciesz się korzyściami "na dłużej"! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!

Została wydana nowa wersja Symfonia/ Symfonia ERP Finanse i Księgowość, Handel - Wersja 2024 Zachęcamy do umawiania się instalację nowej programu.

Dołącz do naszego bezpłatnego webinarium już 28 listopada 2023r., o godz. 10.00. Nasi eksperci pokażą jak SaldeoSMART integruje się z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF). Poznaj nowe funkcje i korzyści, które ułatwią adaptację Twojej firmy do nadchodzących zmian.

Przygotuj się na KSeF !

Jeśli Twoja firma potrzebuje efektywnego zarządzania finansami, sprzedażą i dokumentacją, to mamy dla Ciebie znakomitą wiadomość! Ogłaszamy nową promocję, która pozwoli zdobyć zestaw programów Symfonia wraz z dobranym limitem e-dokumentów Symfonia KSeF w korzystnej cenie.

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty dla nowych klientów - BLACK MONTH - 3 miesiące podwójnych doładowań w pakietach online! Zdobądź podwójną liczbę firm, kredytów i użytkowników. Wybierz SaldeoSMART dla zwiększenia efektywności biznesowej!

Gotowi na Rewolucję w Fakturowaniu? Poznaj KSeF razem z nami i z Symfonia! 1 lipca 2024 r. nadejdzie nowa era w fakturowaniu i archiwizacji dokumentów. Krajowy System E-Faktur (KSeF) staje się obowiązkowy dla wszystkich firm. Czy jesteś gotowy? Dowiedz się, dlaczego KSeF to szansa na usprawnienie procesów i szybszy zwrot VAT.

Wyższy Poziom Efektywności Pracy! Odkryj Potencjał Naszego Portalu Pracowniczego. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji webinarium, na którym zostaną omówione możliwości Symfonia e-Pracownik. Webinar odbędzie się 24 sierpnia 2023r. godz. 10.00. Udział jest bezpłatny.

Została wydana nowa wersja Symfonia/ Symfonia ERP Finanse i Księgowość, Handel oraz Środki Trwałe. Wersja 2023.2. Zachęcamy do instalowania nowej programu.

W jaki sposób można skrócić czas wprowadzania faktur? Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium, na którym Eksperci Symfonii odpowiedzą na to pytanie. Webinar pt. Automatyczne dekretacje - skróć czas księgowania faktur z Symfonią! odbędzie się 18 lipca 2023r. godz. 12.00 . Zapraszamy!

Co ostatnie dyrektywy Unijne zmieniły w Kodeksie Pracy? Zapraszamy do wzięcia udziału w darmowym webinarium pt. Symfonijny przegląd zmian, podczas któreg Eksperci Symfonii opowiedzą o wprowadzonych zmianach. Webinar odbędzie się 18 maja 2023r. godz. 10.00

Wiosenne rabaty w Symfonii!

Zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty: Pierwszy moduł Symfonia można zakupić z 20% rabatem a drugi tańszy aż z 50% rabatem

Została wydana nowa wersja Symfonia/ Symfonia ERP Finanse i Księgowość oraz Handel 2023.1. Zachęcamy do instalowania nowej programu.

Jak prosto i szybko sposób dokonać rozliczeń pracowniczych? Zapraszamy do wzięcia udziału w darmowym webinarium pt. Delegacje zagraniczne - jedna z wielu funkcjonalności e-Pracownika, w którym dowiedzą się Państwo jak zastosowanie jednej aplikacji upraszcza wiele spraw. Webinar odbędzie się 9 marca 2023r. Udział jest bezpłatny.

Z dniem 31.03.2023 r. zakończy się wsparcie techniczne do programu Symfonia Start 2.0. Mała Księgowość. Zachęcamy do przejścia na nowoczesny system Symfonia eBiuro.

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium w którym dowiedzą się Państwo jak przygotować się na zbliżające się zmiany w zakresie KSeF. Jakie to stwarza szanse dla biur rachunkowych.. Webinarium odbędzie się 7 lutego 2023r.

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty na dobry początek roku na na zakup oprogramowania Symfonia e-Pracownik wraz z usługami wdrożeniowymi. Promocja trwa do końca lutego!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium w którym dowiedzą się Państwo jak zaoszczędzić czas w codziennej pracy z systemem Symfonia Handel . Webinarium odbędzie się 10 stycznia 2023r.

OKAZJE BLACK WEEK w Mix-soft!

Zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty z okazji BLACK WEEK na nasze usługi!

Została wydana wersja Symfonia Kadry i Płace 2022.2 , która zwiera m.in zmiany dotyczące PIT-11 (29) i wiele innych.

Z dniem 30.11.2022r. zakończy się wsparcie techniczne do programu Symfonia 2.0.  Handel Sprzedaż i Magazyn (HMP). Zachęcamy do przejścia na nowoczesny system Symfonia Handel 50c lub ERP

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym wydarzeniu w Warszawie 16 września br. pt. Cyfryzacja procesów HR. Specjaliści Symfonii przy śniadaniu i kawie opowiedzą o zachodzących zmianach w tym obszarze.

Informujemy, że wraz z wersją 2022.2 Symfonia Finanse i Księgowość została udostępniona nowa funkcjonalność - Powiadomienia o płatnościach

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium w którym dowiedzą się Państwo jak zastosowanie jednej aplikacji skraca i upraszcza wiele spraw. Webinar odbędzie się 13 lipca 2022r pt. Tajniki programu Symfonia ERP e-Pracownik.

Jak Nowy Ład 2.0 zmienił przepisy związane z naliczaniem wynagrodzeń ? Jak system Symfonia ERP Kadry i Płace jest na te zmiany przygotowany? Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do przeczytania artykułu na ten temat.

Została wydana wersja Symfonia Kadry i Płace 2022.1a, która zawiera zmiany dotyczące stosowania Polskiego Ładu min. zmiana podatku z 17% na 12% . Wersja zawiera również zmiany dotyczące PIT.

Zachęcamy do skorzystania ze specjalnej oferty na na zakup oprogramowania Symfonia z Okazji Dnia Księgowego! Promocja od 9-17 czerwca!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium, które odbędzie się 14 czerwca 2022r pt. Symfonia eBiuro - Nowoczesne rozwiązanie do fakturowania i prowadzenia uproszczonej księgowości. Webinar ma na celu zapoznanie Państwa z nowym produktem w ofercie

Co to jest faktura ustrukturyzowana i Krajowy System e-Faktur? Jak Symfonia jest na to przygotowana? Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do lektury artykułu na ten temat.

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium z zakresu HR, które odbędzie się 18 maja 2022r pt. Cele, feedback, ocena – stwórz przestrzeń dla pracownika z Symfonia ERP HRcloud

Została wydana wersja Symfonia Kadry i Płace 2022.1, która zawiera przede wszystkim aktualizację wzoru deklaracji PIT-2 (8) oraz poprawę jakości związanej ze stosowaniem Polskiego Ładu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym wydarzeniu w Warszawie 29 kwietnia br. pt. Cyfryzacja sprzedaży, magazynu i produkcji w praktyce

Wesołych Świąt!

Wszystkim naszym klientom i współpracownikom życzymy Wesołych Świąt!

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na abonamenty dotyczące systemu SaldeoSMART! 6 miesięcy w cenie 4

Została wydana nowa wersja Symfonia Obieg dokumentów, która wprowadza szereg usprawnień i funkcji. Symfonia Obieg dokumentów działa teraz jeszcze skuteczniej, co poprawia jakość pracy z systemem.

20 lat na rynku!

Zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty promocyjnej z okazji 20-lecia naszej działalności!

Od 2022-02-02 zmienił się sposób rozliczania ZUS i podatku dla kierowców pracujących na terenie krajów UE

Została wydana wersja Symfonia Kadry i Płace 2022.e., która zawiera przede wszystkim aktualizację deklaracji ZUS 

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pt. Symfonia Mobilny Magazyn – WMS w praktyce dla branży automotive

W dniu 18.02.2022r. została wydana nowa wersja Symfonia Mała Księgowość 2022.a, która, zawiera zmiany dotyczące Polskiego Ładu!

Została wydana wersja Symfonia Kadry i Płace 2022.d., która zawiera zmiany dotyczące Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 7.01.2022 r.  

Chcesz porozmawiać o ofercie?
Zadzwonimy do Ciebie