Webinarium: Warsztat Mój R2Płatnik. Pakiet dokumentów związanych z zatrudnieniem nowego pracownika.

Zapraszamy na webinarium/warsztat poświęcone nowej funkcjonalności w programie Symfonia R2Płatnik – Pakiet dokumentów związanych z zatrudnieniem nowego pracownika.! Podczas tego wydarzenia chcemy zaprezentować i przedyskutować koncepcję wprowadzenia dokumentów dla nowo zatrudnionej osoby w firmie.

Będziemy razem pracować nad identyfikacją potrzeb związanych z nową funkcjonalnością, aby zapewnić, że spełni ona oczekiwania naszych klientów. Chcemy również zaprezentować wam wstępną koncepcję tej funkcjonalności i omówić listę dokumentów, które znajdą się w przygotowanej paczce dla pracownika.

Podczas webinarium pokażemy również, jak łatwo będzie przygotować paczkę dokumentów za pomocą programu Symfonia R2Płatnik. Zobaczycie, jak intuicyjne będzie miejsce wywołania menu w programie, aby szybko i sprawnie przygotować niezbędne dokumenty dla nowego pracownika.

Termin: 16 maja 2024r.

Godzina: 10:00-11:00

Prowadzący: Mariusz Wołoszyn, Anna Kaczmarska – eksperci Symfonii

Więcej na temat Symfonia R2Płatnik

Dołącz do nas i zdobądź niezbędną wiedzę, która pomoże zoptymalizować proces przygotowywania dokumentacji dla nowych pracowników! Liczba miejsc ograniczona, więc zarejestruj się już dziś!

Chcesz porozmawiać o ofercie?
Zadzwonimy do Ciebie