Symfonia Mała Księgowość do końca 2024r.

Zgodnie z informacją przekazaną przez Ministra Finansów w piątek, 19 stycznia 2024 roku, dotyczącą przesunięcia obligatoryjnego KSeF, przedłużamy się wsparcie dla Symfonii Mała Księgowość. Dodatkowo, wsparcie zostanie wydłużone dla innych produktów z linii Symfonia Start, takich jak FAL, FAP, HML.

Klienci, którzy posiadają aktywny abonament na Symfonia eBiuro, będą mogli korzystać z wymienionych produktów do 31.12.2024 roku. Będzie to możliwe wraz z rozliczeniem roku 2024 w module Symfonia Mała Księgowość. Oznacza to, że zgodnie z regulaminem będą wydawane krytyczne aktualizacje prawne tych programów. Dopiero po tej dacie przejdą one w tryb Read Only, zgodnie z dokumentacją.

Klienci, którzy dotychczas nie mieli aktywnego abonamentu na Symfonia eBiuro, a jednocześnie chcieliby nadal korzystać z dotychczasowego programu, mogą zakupić abonament na Symfonia eBiuro na 720 dni. W ten sposób przedłużą działanie programu Symfonia Mała Księgowość.

W okresie przejściowym producent oprogramowania Symfonia zapewnia pełne wsparcie techniczne i dostosowanie się do zmian. Dzięki temu zapewniamy Państwu spokój i wygodę w prowadzeniu działalności. Dziękujemy za zaufanie i pozostajemy do dyspozycji w razie pytań czy wątpliwości.

Więcej o Symfonia eBiuro

Zachęcamy do testowania i do wykupienia dostępu do nowego oprogramowania w chmurze.

W Symfonia eBiuro możesz prowadzić Książkę Przychodów i Rozchodów oraz Ryczałt LINK do REJESTRACJI

**Klienci , którzy nie zdecydują się na przejście na Symfonia eBiuro mogą już przejść w tryb „Read-Only” . Usługa umożliwia dostęp do danych z poprzednich lat , wykonywanie zestawień i generowanie plików JPK.

W przypadku pytań skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

biuro@mix-soft.pl , lub tel.: 22 7 538 538

KONTAKT

Chcesz porozmawiać o ofercie?
Zadzwonimy do Ciebie