Zakończenie dystrybucji i wsparcia programu Symfonia 2.0  Handel Sprzedaż i magazyn (HMP)

Wraz z rozwojem Symfonii i przejściem na nowsze technologie oparte na silniku bazy danych MS SQL,  z dniem 30.11.2022r. zakończy się wsparcie techniczne do programu Symfonia 2.0.  Handel Sprzedaż i Magazyn (HMP).

Program nie będzie już będzie aktualizowany i rozwijany:

  • Użytkownicy posiadający licencję wieczystą będą mogli korzystać z programu, jednakże nie będzie już dostępnych aktualizacji o zmiany prawne.
  • Użytkownicy, którzy nabyli prawo do korzystania z programu w formie subskrypcji, po 30.11.2022 nie będą mogli wprowadzać do systemu nowych danych.
Zapraszamy do zakupu subskrypcji oprogramowania Symfonia 50c Handel lub Symfonia ERP Handel już teraz oraz do migracji do nowego i nowoczesnego systemu obsługującego Sprzedaż i Magazyn.

Klientom, którzy zakupią nowe oprogramowanie do 30 listopada 2022r. zostanie wydłużona aktywacja HMP do końca stycznia 2023r.

Dodatkowo oferujemy 10% rabatu na migrację danych do nowego systemu. Promocja obowiązuje do końca stycznia 2023r.

Klienci , którzy nie zdecydują się na zakup subskrypcji oprogramowania Symfonia 50c Handel lub Symfonia ERP Handel mogą zakupić licencję „Read-Only” za 1 zł do HMP 2.0 . Usługa ta umożliwi dostęp do danych , wykonywanie zestawień i generowania plików JPK.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:  biuro@mix-soft.pl , lub tel.: 22 7 538 538

Chcesz porozmawiać o ofercie?
Zadzwonimy do Ciebie